02.06.2016 12:53

Slow Weekend i Hiszpański Tapas Festiwal w Warszawie

Już 11 i 12 czerwca w warszawskim Soho Factory odbędzie się Slow Weekend, czyli jedna z największych w Polsce imprez lifestylowych. Wydarzenie promuje trend "slow", czyli lokalne, zdrowe i mądre podejście do konsumpcji.

Slow Weekend

fot. materiały prasowe

Ambasadorem 5 edycji Slow Weekendu jest jeden z najpopularniejszych blogerów modowych w Polsce – Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel. Motywem przewodnim wydarzenia jest MIŁOŚĆ.

Co się wydarzy na nachodzącym Slow Weekendzie? Po raz kolejny, w jednym miejscu, zgromadzi się 350 starannie wyselekcjonowanych wystawców tworzących w zgodzie z nurtem Slow.

SWp
fot. materiały prasowe

W trakcie tej edycji Slow Weekend przyłączy się do celebrowania Hiszpańskiego Tapas Festiwalu. Na stoiskach najlepszych warszawskich restauracji z kuchnią hiszpańską odbędą się pokazy przygotowania tapasów i gotowania na żywo, które przybliżą odwiedzającym kulinarne tradycje i  południowe zwyczaje. Nie zabranie pokazów tańca flamenco, rumby, tango.

Impreza zostanie podzielona na kilka części. Największą z nich, stanowi strefa Slow Fashion, pełna dobrej jakości odzieży, dodatków, biżuterii oraz akcesoriów i ubrań dla dzieci. W strefie Ciało będzie można wypróbować tajskiego masażu i skorzystać z bezpłatnych usług kosmetycznych. Na przybyłych czeka również strefa Slow Food z lokalnymi producentami żywności oraz najlepsze food trucki.

Slow Weekend to szereg aktywności i atrakcji dla gości. W Soho Factory zaplanowane zostały min. warsztaty kuchni tajskiej, zajęcia jogi na świeżym powietrzu, plecenie wianków ze świeżych kwiatów, tworzenie własnych kosmetyków z naturalnych składników a każdy miłośnik rowerowych wycieczek, będzie miał możliwość poddać swój sprzęt kontroli, dzięki obecności na imprezie serwisu rowerowego. Cały weekend będzie trwała także zbiórka karmy i koców, które zostaną przekazane do schronisk i azyli dla czworonogów.

Dla fanów relaksu przygotowana zostanie strefa chill out z leżakami i muzyką Radia ZET Chilli. Zapraszamy! Ale spokojnie, nie śpiesz się.

SW21
fot. materiały prasowe