04.05.2016 10:46

Radio ZET Chilli zaprasza na Slow Weekend w Krakowie

4 edycja Slow Weekendu startuje już w niedzielę 8 maja w Starej Zajezdni w Krakowie.

Slow Weekend Kraków

fot. materiały prasowe

Slow Weekend to jedna z najpopularniejszych imprez lifestylowych w Warszawie. Po trzech bardzo udanych edycjach, kolejna - Slow Weekend #4 Przyjaźń odbędzie się po raz pierwszy w Krakowskiej Starej Zajezdni. Wydarzenie zgromadzi ok. 150 wyselekcjonowanych twórców polskich produktów.

Ambasadorem krakowskiej edycji Slow Weekendu jest jeden z najpopularniejszych blogerów w Polsce: Kamil Pawelski, czyli Ekskluzywny Menel. Na swoim blogu silnie przejawia zainteresowanie nurtem slow, wspierając polskie, niezależne marki. Motyw przewodni imprezy to Przyjaźń, dzięki której goście będą mogli spędzić całą niedzielę wśród wielu atrakcji serwowanych przez organizatorów.

Wśród wystawców znajdą się projektanci mody dla dorosłych i dla dzieci, autorzy biżuterii, dodatków, akcesoriów oraz designu. W strefie wspartej przez Slow Market oraz Targi Prawdziwe Produkty pojawią się producenci lokalnego, tradycyjnego i zdrowego jedzenia, a także starannie wyselekcjonowane Foodtrucki. Ponadto swoje wyroby zaprezentują twórcy naturalnych kosmetyków. Slow Weekend to szereg aktywności i atrakcji dla gości. W Krakowie zaplanowane zostały min. warsztaty szycia na maszynach, lekcje przeróbek krawieckich, plecenie wianków ze świeżych kwiatów, warsztaty kuchenne, tworzenie własnych kosmetyków z naturalnych składników a każdy miłośnik rowerowych wycieczek, będzie miał możliwość poddać swój sprzęt kontroli, dzięki obecności na imprezie serwisu rowerowego. Ponadto dla fanów relaksu przygotowana zostanie strefa chill out z leżakami i muzyką Radia ZET Chilli.

4 edycja Slow Weekendu, odbędzie się w niedzielę 8 maja 2016 roku w Starej Zajezdni w Krakowie, w godzinach 11:00 – 19:00. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.