06.06.2016 12:49

Radio ZET Chilli zaprasza na Co Jest Grane 24 Festiwal

W pięknym parku Królikarnia, w sobotę 18 czerwca odbędzie się pierwsza edycja nowego, miejskiego festiwalu kulturalnego - Co Jest Grane 24 Festival.

Radio ZET Chilli zaprasza na Co Jest Grane 24 Festiwal

fot. materiały prasowe

Stojąc, siedząc albo leżąc na trawie będzie można posłuchać koncertów gwiazd ambitnego popu i alternatywy, jeść pyszności z czołowych warszawskich knajp, wziąć udział w warsztatach dla dzieci. Z okazji obchodzonego właśnie Roku Kieślowskiego, wspólnie z Kino Polska odbędą się również specjalne seanse i dyskusje filmowe: „Krótki film o miłości” oraz „Bez końca”.

W programie m.in. koncerty Artura Rojka, Moniki Brodki, Ani Dąbrowskiej, Korteza, Ørganka oraz Krzysztofa Zalewskiego Solo Act, a także - z okazji obchodzonego właśnie Roku Kieślowskiego - dyskusje i pokazy filmów „Krótki film o miłości” oraz „Bez końca”. Drugą scenę za pałacem przejmie team T-Mobile Electronic Beats, gdzie będzie można usłyszeć m.in. Baascha.

Nie zabraknie specjalnego programu dla dzieci z zabawą, warsztatami i spotkaniami, a najlepsze warszawskie knajpy - Why Thai, Krowarzywa, Superiore Wine Bar, Delikatesy Esencja, Pogromcy Meatów, Sucre Lody Naturalne - zapewnią festiwalowiczom jedzenie i picie.

Na terenie będzie strzeżony parking dla rowerzystów, właściciele czworonogów będą mogli wejść z nimi na teren imprezy pod warunkiem prowadzenia ich w kagańcu i na smyczy. Dzieci do 12. roku życia oraz osoby powyżej 65. roku życia na festiwal wchodzą za darmo. Kolejne szczegóły programu Co Jest Grane 24 Festival już wkrótce.