19.04.2016 16:05

Najbliższy archiDAY już 21 kwietnia w Warszawie

ArchiDAY to nowoczesna formuła cyklicznych wydarzeń branżowych dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz.  Najbliższe spotkanie odbędzie się już 21 kwietnia w przestrzeni kreatywnej „Babka” w Warszawie.

archiDAY 2016

fot. materiały prasowe

Formuła wydarzenia łączy zalety konferencji, warsztatów, wystaw, targów i szkoleń. Uczestnicy archiDAY otrzymają ogromną dawkę wiedzy merytorycznej i praktycznej. Wydarzenia z serii archiDAY to także znakomita okazja by poznawać ludzi z branży i budować nowe kontakty biznesowe. W programie między innymi: warsztaty ze stylizacji i fotografii wnętrz, projektowanie parametryczne, warsztaty z projektowania wnętrz jachtu, akademia kompetencji architekta oraz wystawa firm przyjaznych architektom. Organizatorzy przewidzieli również wystawę Polskie Wzornictwo, strefę networkingową i chilloutową, otwarte porady prawne dla uczestników, premiery produktów i usług oraz konkursy.

AKADEMIA KOMPETENCJI ARCHITEKTA
W ramach Akademii Kompetencji Architekta uczestnicy będą mieli okazję rozwijać swoje umiejętności i kompetencje. Prelegentami będą wykładowcy uczelni wyższych, ludzie biznesu, trenerzy i praktycy – wszyscy z bogatym i wieloletnim doświadczeniem w branży. Będą to m.in.: historyk i krytyk designu dr Krystyna Łuczak Surówka, dziennikarka prasowa i telewizyjna Ewa Mierzejewska, Radca Prawny Olgierd Porębski czy ekspert z zakresu zarządzania procesami Waldemar Czachorowski.

PROJEKTOWANIE PARAMETRYCZNE
Finał trwających w kwietniu warsztatów w ramach platformy edukacyjnej dla młodych architektów archistarter, prowadzonych przez Adriana Krężlika – architekta, wykładowcę w poznańskiej School of Form i założyciela grupy Architektura Parametryczna. Oprócz zaprezentowania założeń i możliwości, jakie otwiera przed nami projektowanie parametryczne, podczas spotkania odbędzie się pokaz finałowej fabrykacji projektowanego wcześniej mebla.  

METAMORFOZY WNĘTRZA NA ŻYWO
Architekci i projektanci będą mieli okazję uczestniczyć w pokazie stylizacji wnętrza na żywo. Styliści zaprezentują jak w prosty sposób można odmienić i odświeżyć przestrzeń, odsłonić różne jej oblicza oraz maksymalnie wykorzystać  potencjał. Warsztaty poprowadzą: Grzegorz Pietrucha, Agnieszka Petryczkiewicz, Maria Gospodarska-Turkowska, Kinga Karpińska-Holcman.

ZDJĘCIA SPRZEDAJĄ – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
Dobrej jakości zdjęcia to podstawa budowania portfolio architekta. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję zdobycia wiedzy m.in. z zakresu technik profesjonalnej fotografii wnętrz przy różnych warunkach oświetleniowych i sposobów postprodukcji. Warsztat poprowadzi Yassen Hristov.

WARSZTATY Z PROJEKTOWANIA WNĘTRZA JACHTU    
Całodniowe warsztaty ze studiem projektowym, które ma w portfolio m.in. prace dla Ferrari czy najnowszy wagon restauracyjny Wars. Projektanci pokażą cały proces projektowy – od idei i założeń po modelowanie i przygotowanie do produkcji.
LIVEACT AIRBRUSHING
Podczas pokazu na żywo, prowadzonego przez Bartka „MrPainOne” Bujanowskiego, uczestnicy archiDAY zobaczą jak przekształcić nudne ściany w atrakcyjne murale oraz jak odświeżyć stary mebel czy spersonalizować nowy.

EKSPOZYCJE MAREK PRZYJAZNYCH ARCHITEKTOM
Wystawa marek, które „rozumieją” potrzeby architekta i spotkanie z ich przedstawicielami, mającymi świadomość jak ważna jest rola architekta i projektanta w procesie urządzania wnętrz. Goście zobaczą wyszukane, oryginalne produkty oraz zupełnie nowe marki wchodzące na rynek.    

archiday_plakat_promo_wybrany_160331+chillizet