01.06.2016 17:12

Letnia odsłona targów Silesia Bazaar w Katowicach

4 edycja największych na Śląsku targów niezależnej mody i dizajnu startuje już 11 czerwca.

Silesia Bazaar vol. 4

fot. materiały prasowe

Targi SILESIA BAZAAR na stałe wpisały się w kalendarz imprez modowych w Polsce. W weekend 11 i 12 czerwca, w przestrzeni nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, odbędzie się letnia odsłona tego wydarzenia.

Na pasjonatów niezależnej mody czekać będzie ponad 200 firm oferujących nie tylko oryginalne ubrania od polskich projektantów, ale także wyjątkową biżuterię, dodatki do ubrań, nietypowe akcesoria i artykuły do wystroju wnętrz.

Letnia edycja targów będzie świetną okazją dla szalonych, wakacyjnych zakupów. Lekkie sukienki, muszki, spinki, oryginalne t-shirty i unikatowa biżuteria - to wszystko znajdzie się w ofercie wystawców SILESIA BAZAAR vol. 4. Targi uzupełni strefa Gastro, wystawa artystyczna oraz specjalna strefa warsztatów dla dzieci, w której najmłodsi będą mieli okazję do wspólnych, kreatywnych zabaw. W sobotę odbędzie się również afterparty, na które zaproszony jest każdy, kto tego dnia pojawi się na targach. Dwudniowa impreza dostarczy z pewnością nie tylko wiele modowych inspiracji, ale również niezapomnianych doznań i pozytywnych emocji.

Silesia Bazaar rozpoczną się w sobotę 11 czerwca o godzinie 11:00 i potrwają do niedzieli 12 czerwca do godz. 18:00. Zapraszamy!