12.04.2017 16:43

Bobbi Brown przedstawia nowe lekcje makijażu HOW TO

Bobbi Brown przedstawia nowe lekcje makijażu HOW TO

Bobbi Brown Cosmetics wprowadza nowe lekcje makijażu HOW TO – zainspirowane misją marki, by wyposażać kobiety w odpowiednie produkty i wiedzę, dzięki którym mogą być najpiękniejszą wersją samej siebie. To najnowsza odsłona słynnych lekcji makijażu Bobbi Brown. Zainspirowane sposobem, w którym kobiety mówią i myślą o makijażu, How To poświęcone są najpopularniejszym tematom makijażowym i sposobom aplikacji kosmetyków. Począwszy od tego, jak wyglądać na mniej zmęczoną, po odpowiedź na pytanie co zrobić, by być trendy ­– instrukcje How To są proste, prawdziwe i przystępne.

Przeprowadzane przez profesjonalnych wizażystów Bobbi Brown, lekcje makijażu How To zaczynają się od nieformalnej rozmowy o tym, czego klienci szukają i czego chcą się nauczyć lub na czym skupić. Długość i tematyka How To są dostosowane do stylu życia, planu dnia i zainteresowań każdej kobiety. Po każdej lekcji How To klientka otrzymuje specjalnie opracowany Face Chart – kartę makijażu – oraz wskazówki pomagające z powodzeniem wykonać dany look w domu.

Zwycięzcy konkursu:

Małgorzata L. z Warszawy
Angelika Z. z Sosnowca
Agnieszka K. z Wrocławia
Joanna P. z Warszawy
Malwina K. z Białegostoku

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody: 5 zestawów kosmetyków

- Long-Wear Gel Eyeliner – Black Ink
- Ultra Fine Eye Liner - pędzelek
- Radiance Boost Mask - maska
- Zaproszenie na makijaż

bb_nagroda

Produkty Bobbi Brown dostępne są w salonie firmowym Bobbi Brown, Plac Unii City Shopping w Warszawie, w wybranych perfumeriach Douglas oraz na douglas.pl.

Zobacz idealną cerę, nie makijaż

Zobacz idealną cerę, nie makijaż

Skin Foundation Cushion Compact SPF 35

Odkryj piękną skórę dzięki Skin Foundation Cushion Compact SPF 35

Odwiedź nasz kanał na YouTube

Odwiedź nasz kanał na YouTube