23.09.2016 14:28

Jest pierwszy owoc współpracy The Weeknd i Daft Punkt. Nagrali "Starboy"

Utwór zapowiada nowy album The Weeknd. Płyta ma pojawić się w sprzedaży 25 listopada 2016 roku.

The Weekend - Abel Tesfaye

Fotografia: ONS

The Weeknd i Daft Punk nagrali piosenkę "Starboy", która jest zapowiedzią trzeciego albumu studyjnego kanadyjskiego artysty. Płyta "Starboy" ma pojawić się w sprzedaży 25 listopada 2016 roku.

Współpraca The Weeknd i Dafkt Punk została oficjalnie potwierdzona w sierpniu 2016 roku, jednak wtedy nie było wiadomo, co tak naprawdę będzie efektem jej współpracy. Informację przekazała wtedy Wendy Goldstein z Republic Records. Przedstawicielka wytwórni nie kryła, że prywatnie jest wielbicielką muzyki Daft Punk, dlatego ta współpraca wywołuje w niej tak dużo pozytywnych emocji. Po przesłuchaniu utworu "Starboy" każdy, kto miał wątpliwości, że ta kooperacja może się udać, przekona się, że to jedna z najlepszych współpracy muzycznych ostatnich miesięcy. 

The Weekndma na swoim koncie dwa albumy studyjne "Kiss Land" z 2013 roku i "Beauty Behind the Madness" z 2015 roku. Dodatkowy rozgłos przyniosły piosenki "Love Me Harder", która powstała we współpracy z Arianą Grande, oraz "Earned It", która promowała film "Pięćdziesiąt twarzy Greya". 

The Weekend x Daft Punk "Starboy"

Fotografia: materiały prasowe