08.09.2016 13:27

Drake i Kanye West nagrywają płytę. Ciekawe, ile zgarną nagród

Dawno nie było takiej kolaboracji. Kanye West, który sam siebie uznaje za najlepszego twórcę rapowego i Drake, który przez sporą część świata faktycznie uznawany jest za najlepszego artystę, połączą siły.

Kanye West i Drake

Fotografia: East News

Kanye West, raper, producent, ikona mody. Jak na doświadczonego już projektanta przystało, udzielił wywiadu magazynowi "Vogue". Zdradził w nim tajemnicę nie do końca związaną z wybiegami, ale ta informacja ucieszy wszystkich fanów mainstreamowego rapu.

"

Po prostu pracujemy nad muzyką, dobrze bawimy się w studiu nagraniowym. Pracujemy nad wspólnym albumem, więc wkrótce wydarzy się coś ekscytującego – powiedział West o kolaboracji z kanadyjskim gwiazdorem. "

Nic więcej nie wiadomo, ponieważ Kanye ten temat stanowczo uciął. Miesiąc temu, podczas festiwalu OVO, West uchylił rąbka tajemnicy, dlatego zebrani na koncercie ludzie spodziewali się, że wkrótce pojawią się nowe hity.

"

Czy jesteście gotowi na nowy album, mój i Drake’a? – pytał ze sceny West. "

Przyznał również, że Drake zainspirował go do stworzenia utworu "Wolves", kiedy wspólnie pracowali nad muzyką w studiu. Kanye i Drake pasują do siebie idealnie. Oboje znani są z tego, że są płodnymi twórcami hitów, a media chętnie piszą o ich związkach. Jedno jest pewne, ta współpraca nie może okazać się klapą, a nominacje do najważniejszych nagród panowie mają już  w kieszeni.