12.07.2016 12:32

Alessia Cara prezentuje nowy, poruszający teledysk [wideo]

"Scars to Your Beautiful", najnowszy teledysk Alessi Cary, posiada konkretne przesłanie.

Alessia Cara prezentuje nowy, poruszający teledysk [wideo]

Fotografia: YouTube

W dzisiejszym świecie wielu z nas poddawanych jest krytyce ze względu na wygląd. Jesteśmy stale dopasowywani do określonych kanonów piękna, a ten kto się w nie nie wpisuje jest narażony na pewnego rodzaju wykluczenie społeczne.

Alessia Cara, w dniu swoich 20- stych urodzin opublikowała teledysk do utworu "Scars To Your Beautiful", w którym apeluje do wszystkich, aby akceptowali siebie, nawet jeśli są nieidealni - nie ważą tyle, ile by chcieli, mają blizny, czy odmienny kolor skóry.

W przeszłości powstało wiele utworów o podobnym przesłaniu, takich jak "Beautiful" Christiny Aguilery, czy "Unpretty" zespołu TLC, które mają za zadanie przypominać przede wszystkim o tym, że powinniśmy znać swoją wartość bez względu na krytykę innych.

Alessia po raz kolejny udowadnia że oprócz ogromnego talentu muzycznego, posiada również dużą wrażliwość i dojrzałość. "Scars To Your Beautiful" to trzeci singiel promujący jej ostatnie wydawnictwo "Know-It-All", który miał swoją premierę w listopadzie ubiegłego roku.