22.07.2016 17:31

Teraz już nie ma wątpliwości, że dziewczyny najlepiej wyglądają na deskorolkach

Tak wygląda kobieca strona skateboardingu w obiektywie fotografki z Kalifornii.  

Seksowne dziewczyny na deskach

Fotografia: www.instagram.com/findyourcalifornia

Jeżeli ktokolwiek myślał, że moda na jazdę na deskorolce szybko minie, był w błędzie. Mija kolejny sezon, a na ulicach coraz częściej mijają nas nie tylko mężczyźni, ale też kobiety. To pozytywny trend, więc liczymy na to, że utrzyma się przez kilka kolejnych sezonów. A może będzie tak jak w Kalifornii? 

Śmiało można powiedzieć, że to chyba najlepsze miejsce do jazdy na desce. Nic dziwnego, że Nico Guilis uwielbia fotografować dziewczyny uprawiające ten sport. Nie dość, że zdjęcia robione w ruchu mają swój czas, to oglądając je czujemy gorący klimat Kalifornii, a uroda bohaterek kadrów dodatkowo podnosi temperaturę. Fotografka zrobiła nawet projekt, który nazwała "Find Your California".  

Od deski do deski

Zdjęcia można oglądać nie tylko na autorskiej stronie internetowej, ale też na profilu na Instagramie, który obecnie obserwuje prawie 200 tysięcy fanów. Fotografie dziewczyn na desce przyniosły Nico popularność, która przełożyła się na kontrakty reklamowe m.in. z Roxy, Herschel Supply i Bilabong. Jej zdjęcia są też coraz częściej publikowane przez znane magazyny modowe takie jak "Elle", "Vogue" i "Harper's Bazaar".

Nico Guilis niestety wyprowadziła się z Kalifornii. Obecnie mieszka w Nowym Jorku, ale regularnie podróżuje do swoich ukochanych miejsc, żeby nie tylko móc zrobić nowe zdjęcia, ale żeby poczuć tamtejszy klimat.