28.09.2016 12:17

"Seks w wielkim mieście" wróci po 12 latach? Sarah Jessica nie robi tajemnicy

Minęło naprawdę sporo czasu od ostatniego odcinka. Jednak producenci nie powiedzieli ostatniego słowa. 

Seks w wielkim mieście

Fotografia: ONS

Serial "Seks w wielkim mieście" był emitowany w latach 1998 - 2004, natomiast na wielkim ekranie można było obejrzeć jego dwie wersje kinowe w 2008 i 2010 roku. Można śmiało powiedzieć, że zarówno telewizyjna, jak i kinowe produkcje są kultowe. Z bohaterkami utożsamiały się kobiety na całym świecie, ale wśród fanów nie brakowało też mężczyzn. 

Wielbiciele przygód Carrie, Mirandy, Samanthy i Charlotte na pewno ucieszą się na wieść, że żadna z grających je aktorek nie odmówiłaby możliwości ponownego wcielenia się w rolę. Sarah Jessica Parker udzieliła wywiadu "Press Association", w którym nie ukrywała, że nie można wykluczyć, że "Seks w wielkim mieście" wróci niebawem na ekrany. 

"

To otwarta sprawa. Dyskusje na ten temat będą prowadzone do tego czasu, aż zostanie podjęta konkretna decyzja. Jestem przekonana, że istnieje szansa na wznowienie serialu - powiedziała aktorka.  "

Gwiazda powiedziała też, że nie można być do końca pewnym, czy byłaby to kontynuacja serialu, a może też trzecia część kinowej wersji. Póki co, aktorkę będziemy mogli oglądać od października w produkcji HBO "Divorce"

"Seks w wielkim mieście"

"Seks w wielkim mieście"

Fotografia: ONS

"Seks w wielkim mieście"

"Seks w wielkim mieście"

Fotografia: ONS