08.12.2016 10:17

Seks pod prysznicem i wspólna kolacja bez bielizny. Jest nowy zwiastun filmu "Ciemniejsza strona Greya"

W drugiej części kasowego hitu czekają na nas pełne namiętności i pikanterii sceny. 

Screen z filmu "Ciemniejsza strona Greya"

Fotografia: www.youtube.com

"Ciemniejsza strona Greya" w reżyserii James'a Foley'a, to kontynuacja wielkiego kasowego hitu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Choć pierwsza część przygód Anastasii i Christiana zebrała raczej niepochlebne recenzje, produkcja zarobiła aż 570 milionów dolarów. 

W pierwszej części filmu poznajemy głównych bohaterów: studentkę literatury Anastasię Steele i przystojnego miliardera Christiana Greya, których zaczyna łączyć bardzo nietypowa więź, oparta przede wszystkim na relacji dominujący - poddana. W drugiej części filmu "Ciemniejsza strona Greya", miliarder musi zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami, a Ana musi poradzić sobie z zazdrością o jego byłe partnerki i swoim nowym szefem. W produkcji nie zabraknie oczywiście namiętności i pikantnych, erotycznych scen.

Screen z filmu "Ciemniejsza strona Greya"

Screen z filmu "Ciemniejsza strona Greya"

Fotografia: www.youtube.com

Jeszcze "Ciemniejsza strona Greya"

Trailer filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya", który właśnie pojawił się w sieci, zdradza kolejne szczegóły produkcji. Seks pod prysznicem, czy wspólna kolacja bez bielizny - to między innymi na takie sceny muszą przygotować się widzowie. Na pewno nie zabraknie nagości i ostrych, namiętnych momentów. Niech świadczy o tym chociażby fakt, że w Stanach Zjednoczonych film będą mogły obejrzeć osoby, które ukończyły 17. rok życia. 

W rolach głównych pojawią się ponownie Dakota Johnson i Jamie Dornan. Reżyserką pierwszej części "Pięćdziesiąt twarzy Greya" była Sam Taylor - Johnson, która jednak nie pracowała przy produkcji "Ciemniejszej strony Greya". Jej konflikt z autorką powieści E.L. James sprawił, że reżyserią drugiej części filmu i kolejnej zajmie się James Foley, reżyser m.in. kilku odcinków "House of Cards". Kobiety wzajemnie obwiniały się o niepowodzenie produkcji, która rozczarowała przede wszystkim scenami seksu między Anastasią i Dorianem. 

Film na ekranach kin w Polsce będzie miał premierę 10 lutego 2017 roku i ponownie jak rok temu, możemy spodziewać się wypełnionych po same brzegi sal kinowych.