14.10.2016 16:44

Pierwszy odcinek serialu "Rozwód" już w sieci. Sarah Jessica Parker po 12 latach wraca na mały ekran

Produkcja ma przebić "Seks w wielkim mieście", ale czy to się uda producentom? Warto obejrzeć i wyrobić sobie zdanie. 

"Rozwód" w HBO

Fotografia: www.hbogo.pl

Sarah Jessica Parker wraca na mały ekran w serialu "Rozwód" ("Divorce"). Mówi się, że produkcja ma szanse powtórzyć sukces "Seksu w wielkim mieście", którego ostatni odcinek został wyemitowany aż 12 lat temu. Ale czy to możliwe? 

Warto ocenić samemu, jeżeli nawet nie oglądaliśmy wszystkich odcinków "Seksu w wielkim mieście". "Rozwód" ma zupełnie inny klimat i na pewno nie można go nazwać typowo kobiecym serialem. Historia w nim przedstawiona jest trudniejsza i już w pierwszym odcinku zostaniemy kilka razy bardzo zaskoczeni nagłym zwrotem akcji.

Samo życie

Można powiedzieć, że w tym serialu doskonale widać, że najlepsze scenariusze pisze życie. Jeżeli nawet pierwsze minuty produkcji nie wywołają w nas takich ekscytacji, które towarzyszyły oglądaniu "Seksu w wielkim mieście", będziemy mieli ochotę dowiedzieć się, jak dalej potoczą się losy bohaterów. A nie jest to takie oczywiste. 

HBO udostępniło pierwszy odcinek serialu "Rozwód" za darmo - bez abonamentu i rejestracji w HBO GO- na swojej stronie internetowej. Żeby go obrzjeć, wystarczy, że wejdziemy na tę stronę internetową Hbogo.pl/redirect/-81299. 

"Rozwód" z Sarah Jessica Parker w HBO

Fotografia: www.hbogo.pl

"Rozwód" z Sarah Jessica Parker w HBO

Fotografia: www.hbogo.pl