06.03.2017 10:54

Jaden Smith i Cara Delevingne wystąpią w nowym filmie twórcy "Planety Singli" i "Listów do M."

Słoweńskiego reżysera znają już dobrze w Polsce. Teraz czas na Hollywood.

Jaden Smith i Cara Delevingne

Fotografia: East News

Jaden Smith i Cara Delevingne zagrają w "Life in a Year".

Jak informuje Moviesmroom.pl, w romantycznym dramacie młodzi aktorzy zagrają miłosną parę. "Live in a Year" to opowieść o 17-letnim chłopcu, który po tym, jak dowiaduje się o śmiertelnej chorobie swojej dziewczyny, postanawia sprawić, by ostatni rok jej życia był najwspanialszym okresem, jaki mogłaby sobie tylko wymarzyć.

Młodzieżowa produkcja nie powstałaby, gdyby nie finansowe wsparcie ojca Jadena, Willa Smitha. To właśnie on stoi za wyborem Mitji Okorna na stanowisko człowieka odpowiedzialnego za ostateczny kształt filmu. Oprócz Mitji Okorna wpływ na to, jak dobry będzie hollywoodzki melodramat z parą młodocianych gwiazd ekranu będą mieli scenarzyści - Jeffrey Addiss i Will Matthews. Zdjęcia mają rozpocząć się wiosną 2017 roku w Toronto.

Rola Jadena Smitha to wielki powrót po nieudanym filmie M. Night Shyamalana z 2013 roku "1000 lat po Ziemi", w którym wystąpił u boku swojego ojca. Cara Delevingne natomiast święci triumfy nie tylko na wybiegu jako modelka, ale jest też aktywistką oraz całkiem niezłą aktorką. W jednej z ostatnich ról wcieliła się w postać czarownicy Enchantress w "Legionie samobójców" - film zdobył Oscara za najlepszą charakteryzację.

Widziałeś "Listy do M."?

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Fotografia: Instagram.com/caradelevingne

Jaden Smith

Jaden Smith

Fotografia: Instagram.com/c.syresmith