26.04.2017 09:45

Jacek z "Klanu" wyładowuje złość na kawałku mięsa. "Mistrzowie grozy lepiej by tego nie nakręcili" - ironizują internauci

Uwielbiany przez Polaków serial znów stał się obiektem żartów. 

Kadr z serialu "Klan"

Fotografia: twitter.com/napalonywikary

Internauta na Twitterze zwrócił uwagę na kuriozalną scenę w jednym z odcinków serialu "Klan", w której jeden z głównych bohaterów wyładowuje złość na filecie z kurczaka. 

"Klan" to bez wątpienia jedna z ulubionych telenowel Polaków. Emitowany od 1997 roku serial wciąż ma rzeszę fanów, którzy od lat śledzą losy rodziny Lubiczów. Nie wszyscy jednak zachwycają się produkcją i grą aktorów. Serial często jest obiektem kąśliwych żartów. Nie inaczej było i tym razem. 

Jeden z internautów opublikował na Twitterze fragment odcinka, w którym Jacek Borecki (grany przez Tomasza Bednarka) żali się Piotrowi Rafalskiemu (Jacek Borkowski). Stwierdził, że najbardziej męczy go fakt, że od zawsze musiał szukać rozwiązań i przeszkadza mu, że zawsze musi się coś "spie*rzyć". Winny jest oczywiście "cholerny, złośliwy los". Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Jacek Borecki w tym samym czasie wyładowuje swoją złość na kawałku mięsa, wprost go maltretując.

"

Jak długo można to znosić? Cieszysz się? Cieszysz? No to masz, masz, masz...Ja już tak nie chcę, rozumiesz? Nie chcę - mówi Jacek Borecki tocząc nierówną walkę z filetem.  "

Powagi sytuacji dodaje oczywiście pełna dramaturgii melodia i przerażenie wypisane na twarzy członków rodziny. Kilka sekund tej brutalnej sceny wystarczyło jednak, aby internauci mieli się z czego pośmiać. 

"

Człowieku, mistrzowie grozy by tego lepiej nie nakręcili - napisał internauta w komentarzu umieszczonym pod filmem użytkownika "Prof. dr hab. Wikary" na Twitterze.  "

"

Filet ze stretchem jako nowa forma gołąbków!? Ciąg dalszy w specjalnym, kulinarnym odcinku Klanu - dodał kolejny.  "

"

Prawie jak u Hitchcock - podsumował kolejny.  "

Cóż, z całą pewnością na uznanie zasługuje również praca operatora, który dokładnie pokazał, jak wygląda zmaltretowany kawałek mięsa.

Czy jesteś fanem serialu "Klan"?