22.02.2017 15:34

Emma Watson w nowym zwiastunie filmu "Piękna i Bestia" zaśpiewała piosenkę

W ramach ostatecznego odliczania do premiery, twórcy "Pięknej i Bestii" zaprezentowali pierwszą scenę z filmu. 

Kadr z filmu "Piękna i Bestia"

Fotografia: www.youtube.com

Kinowa premiera "Pięknej i Bestii" w reżyserii Billa Condona zbliża się wielkimi krokami. Na dużym ekranie produkcja zagości już 15 marca 2017 roku. Polscy widzowie film obejrzą dwa dni później, 17 marca 2017 roku.

Tymczasem, aby podtrzymać zainteresowanie fanów tej romantycznej historii, Disney prezentuje kolejny fragment filmu. Jest o tyle wyjątkowy, że wreszcie mamy szansę sprawdzić, jak ze śpiewaniem radzi sobie filmowa Bella, czyli Emma Watson

Premiera jednej z najpiękniejszych disney'owskich historii o miłości, wzbudza ogromne emocje. Wszyscy są ciekawi, czy nowa wersja dorówna tej animowanej, która zadebiutowała w 1991 roku i z miejsca skradła serca widzów. A może okaże się lepsza? Wszystko na to wskazuje, bo Emma Watson w roli Belli prezentuje się naprawdę doskonale. Dodatkowo, jej umiejętności wokalne naprawdę zaskakują. 

Kadr z filmu "Piękna i Bestia"

Kadr z filmu "Piękna i Bestia"

Fotografia: www.youtube.com

Jak oryginał?

W nowym zwiastunie mamy szansę zobaczyć pierwszą scenę filmu, w której poznajemy codzienne życie głównej bohaterki. Żeby jednak nie było zbyt nudno, Bella oprowadzając nas po swoim świecie, śpiewa znaną z oryginału piosenkę "Belle". Jak podaje Moviesroom.pl, została skomponowana przez Alana Menkena, a tekstem zajął się Howard Ashman. Dokładnie tą sceną rozpoczęła się oryginalna animacja sprzed 26 lat. 

"Piękna i Bestia" opowiada historię pięknej, młodej dziewczyny, która chcąc ratować ojca, zgadza się zamieszkać w zamku Bestii. Z czasem między głównymi bohaterami zaczyna rodzić się na uczucie. Na drodze do szczęścia stanąć może jednak przystojny myśliwy Gaston, który zabiega o rękę Belli.

W filmie obok Emmy Watson wystąpią Dan Stevens (Bestia), Ewan McGregor (Płomyk), Kevin Kline (Maurycy), Ian McKellen (Trybik), Emma Thomson (Pani Imbryk) i Luke Evans (Gaston).