13.10.2016 15:14

Wygraj bilety na koncert Ive Mendes

Odpowiedz na pytanie "Czym dla Ciebie jest Jazz?" i wygraj jeden z pięciu podwójnych biletów na koncert Ive Mendes organizowany przez BMW Jazz Club!

Wygraj bilety na koncert Ive Mendes

Konkurs zakończony. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Najciekawszych odpowiedzi na pytanie "Czym jest Jazz?" udzielili:

Marcin B. z Puław
Czym jest jazz? Jest kompletną, nieskończoną i nieograniczoną wolnością, bo tworzyli go potomkowie niewolników nie znający nut, więc nie musieli trzymać się żadnych ram i zasad. Jest interpretacją, bo każdy z nas ma w sobie swój jazz. Jest przeszywającym ukojeniem i rozkoszą dla zmysłów. Jest nienasyceniem, bo zawsze jest go niewystarczająco dużo w naszym życiu.

Maria K. z Łodzi
Jazz to ciepło jesiennego pledu i blasku kominka, to zapach majowego jaśminu i uśmiech bliskiej osoby. Skrzypiący śnieg i świąteczne nuty. Jazz jest każdą porą roku.

Kamila R. z Warszawy
To najprzyjemniejsze chwile jakie można sobie wyobrazić, z bliskimi lub samemu, w piękny letni wieczór lub  zimowy poranek, w jesienną słotę lub wczesne wiosenne słońce. Jest wszystkim co nas otacza, pobudza zmysły i zachęca do odkrywania codzienności na nowo. Jest całym naszym życiem, coraz to bardziej intrygującym.

Aneta C. z Komorowa
Czymś czego jest za mało w moim życiu, jest wielką tęsknotą.

Agata W. z Gdyni
Jazz jest ukojeniem dla mojej duszy i pokarmem dla moich zmysłów. Przenosi mnie w przestrzeń bez czasowych ram, w której płynę zapominając o stresach. Oddaję się emocjom dźwięków, poruszona do samej głębi... Świat jest piękny i zaskakujący w coraz to innej odsłonie... jazzowej...

Każdy ze zwycięzców nagrodzony jest podwójnym biletem na koncert Ive Mendes 20 listopada 2016 roku w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy!

bmw-belka