17.06.2016 17:53

New York Jazz Masters w Trzebnicy

Zapraszamy na pierwszą edycje projektu „New York Jazz Masters in Trzebnica” – Czyli I Międzynarodowe Warsztaty z plejadą gwiazd światowej sceny jazzowej! [WYNIKI]

New York Jazz Masters w Trzebnicy

fot. materiały prasowe

Podczas intensywnego tygodnia warsztatów, studenci z całej Europy będą zgłębiać tajniki jazzu pod okiem profesorów z najlepszych uczelni w USA takich jak Manhattan School of Music w Nowym Jorku, Columbia College w Chicago czy The New School for Jazz and Contemporary Music w Nowym Jorku. Każdy artysta ma za sobą wieloletnią karierę, która obejmuje występy na najlepszych festiwalach jazzowych na świecie jak również dziesiątki nagranych płyt.

Oto gwiazdy I edycji warsztatów jazzowych New York Jazz:

Judy Niemack – wokal, Greg Osby- saksofon , Dave Douglas- trąbka, Mark Soskin - fortepian, Greg Hutchinson- perkusja, , Matt Penman- kontrabas, Rory Stuart- gitara.

Plan warsztatów zawiera m.in. zajęcia instrumentalne i wokalne, zespoły, wykłady z teorii, historii jazzu, improwizacji, marketingu a także liczne koncerty oraz jam session. Największą zaletą warsztatów jest ich lokalizacja, bo to naprawdę rzadkość pobierać lekcje u amerykańskich mistrzów bez kosztownej podróży za ocean.

Pierwsza edycja Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych „New York Jazz Masters in Trzebnica” odbędzie się w dniach od 9 do 16 sierpnia 2016 roku.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - konkurs i wspaniałą nagrodę! Do wygrania 8 dniowy udział w warsztatach!
Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do nas własną interpretację jazzowego klasyka.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu  Regulamin 

KONKURS ZAKOŃCZONY

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE NADESŁANE ZGŁOSZENIA!

NAGRODĘ OTRZYMAŁ MARCIN STAROWICZ

GRATULUJEMY!