11.04.2016 16:37

Jaki jest Twoim zdaniem styl życia Niemców?

Z kim jak z kim, ale z sąsiadem warto trzymać sztamę. Chociażby dlatego, że będzie fantastycznym kompanem na weekendowy wypad.

Berlin

Fotografia: Fotolia.pl

Konkurs został zakończony.

Nagrodę główną, czyli wyjazd do Berlina wygrywa Pani Agata Ł. ze Słupska.

Przewodniki wygrywają:
Agnieszka J-T z Łodzi
Karolina Ż. z Łomianek
Agnieszka K. z Białegostoku
Michał G. ze Skórzewa

Polacy coraz więcej podróżują, ale najczęściej celem ich wycieczek są egzotyczne kraje i południe Europy. Zawsze wydaje się ciekawsze to, co jest daleko, ale czy nie warto poznać tego, co jest blisko? Każdy powinien przekonać się, czy naprawdę trzeba przebyć tysiące kilometrów, żeby zobaczyć inną architekturę lub poznać ludzi o zupełnie innych upodobaniach.

Weekendowa wycieczka do Berlina nie wymaga długich przygotowań. Lot do stolicy Berlina jest krótki, a niezliczone atrakcje sprawią, że dwa dni będą tak intensywne i pozytywne, że zapadną nam w pamięć bardziej niż niejeden długoterminowy wyjazd. Klimat miasta szybko się udziela, dzięki czemu będziemy mogli porównać nasz styl życia i naszych zachodnich sąsiadów. Po co wierzyć stereotypom, skoro sami możemy przekonać się, jacy tak naprawdę są Niemcy i jak wygląda ich codzienne życie.

W każdy piątek o godzinie 14.00 w Radiu ZET Chilli słuchaj audycji Rafała Turowskiego, która jest sponsorowana przez Niemiecką Centralę Turystyki. Zdobędziesz podstawowe informacje o Niemcach, dzięki którym bezbłędnie odpowiesz na konkursowe pytanie. Główną nagrodą jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w Berlinie o wartości 2500 zł oraz 4 przewodniki po Niemczech.