21.07.2016 15:03

BMW Półmaraton Praski: wygraj pakiet startowy

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę wakacji, 28 sierpnia, odbędzie się wyjątkowy warszawski bieg rozgrywany w całości po prawej stronie Wisły [WYNIKI]

BMW Półmaraton Praski: wygraj pakiet startowy

fot. materiały prasowe

Start podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się z Al. Zielenieckiej, ale tym razem uczestnicy skierują się ul. Grochowską. Na rondzie Wiatraczna skręcą w Al. Waszyngtona, a stamtąd kierunek Saska Kępa - ul. Francuską i Zwycięzców, Saska i Egipska. Dalej trasa poprowadzi znanymi arteriami Gocławia, następnie biegacze dotrą na Wał Miedzeszyńskim i po nawrotce przy ul. Kadetów czeka ich długa i szybka prosta do Wybrzeża Szczecińskiego.

Ostatnie kilometry to ponownie klimaty prawdziwej warszawskiej Pragi, czyli m. in. ulica Targowa i Zamoyskiego. Meta zlokalizowana będzie w Parku Skaryszewskim, a tuż za nią czekać będą medale, punkt odżywiania i regeneracji, a dalej miasteczko dla biegaczy i kibiców.

Nowością praskiej imprezy będzie bieg na dystansie 5 km. 4F Piątka Praska to wyścig dedykowany zarówno osobom, które rozpoczynają przygodę z joggingiem, jak i doświadczonym biegaczom, potrzebującym rywalizacji na takim dystansie do budowania szybkości. Start na 5 km nastąpi wraz ze startem półmaratonu.

Weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i zmierz się z dystansem 5 lub 21 kilometrów. Przygotowaliśmy dla Was pakiety startowe na oba dystanse. Prześlij nam zdjęcie pokazujące jak biegasz oraz wybierz dystans z jakim się zmierzysz. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 sierpnia.

KONKURS ZAKOŃCZONY!

DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE NADESŁANE PROPOZYCJE.

Pakiety startowe uprawniające do udziału w biegu „BMW Półmaraton Praski - 4F Piątka Praska (5km)” otrzymują:

1. Adam I., Warszawa                                                                                                                                                                                                                                             2. Małgorzata K., Warszawa                                                                                                                                                                                                                                    3. Katarzyna P., Warszawa                                                                                                                                                                                                                                      4. Agnieszka A., Warszawa                                                                                                                                                                                                                                     5. Anna J., Warszawa

Pakiety startowe uprawniające do udziału w biegu „BMW Półmaraton Praski (21km)”:

1.Michał W., Warszawa
2.Katarzyna K., Warszawa
3.Karolina S., Warszawa
4.Daniel H., Milanówek
5.Monika W., Warszawa
6.Joanna R, Krępa Słupska
7.Grzegorz H., Zembrzyce
8.Rafał N., Kraków
9.Adrian S., Pruszków
10.Barbara D., Otwock

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia