29.07.2016 13:24

Aurora na koncercie w Warszawie. Wygraj bilety

Artystka wystąpi 12 września w stołecznym klubie Proxima. Mamy dla Was podwójne wejściówki na to wydarzenie! [WYNIKI KONKURSU]

Aurora na koncercie w Warszawie. Wygraj bilety

fot. materiały prasowe

Aurora Aksnes to 20-letnia wokalistka pochodząca z Norwegii. Jej skandynawskie korzenie są mocno zauważalne w muzyce, którą tworzy już od ponad połowy swojego życia. Swoje pierwsze utwory napisała mając zaledwie dziesięć lat. Jest samoukiem gry na pianinie, co więcej do dziś nie potrafi czytać nut, lecz to nie przeszkadza jej w tworzeniu niesamowitych i dojrzałych kompozycji.

11 marca 2016 roku nakładem wytwórni Decca Record ukazał się debiutancki krążek młodej wokalistki zatytułowany „All My Demons Greeting Me as a Friend”. Album, mimo tego, że jest pierwszą płytą Norweżki, został bardzo wysoko oceniony przez krytyków i dziennikarzy muzycznych z całego świata.

Jako support zespołu Aurora wystąpi Lor! To grupa, w skład której wchodzą młode 15-letnie dziewczyny pochodzące z Krakowa. Ich muzyka nie podąża za modnym elektronicznym nurtem, a oscyluje wokół folku i tradycyjnych brzmień, a wszystko to stworzy niezwykle dojrzałą całość.

KONKURS ZAKOŃCZONY! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE NADESŁANE PROPOZYCJE!

Podwójny bilet na koncert AURORY, który odbędzie się 12 września w warszawskim klubie Proxima otrzymują:

1. Łukasz Ż., Warszawa

2. Małgorzata S-N., Warszawa

3. Joanna M., Konstancin Jeziorna

4. Paulina Ł., Ożarów Mazowiecki

5. Sonia M., Warszawa

Gratulujemy!

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia